تمامی سرورهای دانلود سایت به مووی در ایران می باشد.

دانلود فیلم آباجان

دانلود فیلم آباجان

داستان فیلم سینمایی آباجان در مورد زندگی یک خانواده زنجانی در سال‌های میانی جنگ است و حوادث پیش‌آمده برای آنها در این بازه بدون اتکا به خط داستانی مشخص به نمایش درمی‌آید. فاطمه معتمد آریا که در نقش مادر خانواده ظاهر شده است تقریباً اصلی‌ترین شخصیت فیلم است و در اکثر صحنه‌ها حضور دارد. رفت‌ و آمدهای دخترها و دامادهای خانواده به خانهٔ آباجان باعث وقوع حوادثی می‌شود که عناصر داستانی فیلم را ایجاد می‌کنند ضمن اینکه بخشی از این رویدادها در بستر جنگ قابل تعریف هستند و می‌توان فیلم را روایتگر مشکلات خانواده‌ای دانست که همزمان با بحران‌های خانوادگی و بحران‌های ناشی از جنگ مواجه می‌شوند.

فیلم آباجان با خطر مرگ پدر خانواده شروع می‌شود . کمی بعد درگیری با دختر خانواده یک بحران دیگر ایجاد می‌کند و پسر کوچکی تریاک خرده تا دم مرگ می‌رود . کشف اعلامیه‌ هایی ظاهرا ضد حکومت اعضای خانواده را به خطر می‌اندازد و دختر خانواده از خانه فرار می‌کند . پسر مفقود شده آباجان در تلویزیون نشان داده می‌شود و مدرسهٔ نوهٔ آباجان توسط جت‌ های دشمن بمباران می‌شود و داستان های هیجان انگیز دیگری که در فیلم نشان داده می شود صورت می گیرد.

اسکرین شات فیلم آباجان

دانلود فیلم آباجان

نقد فیلم آباجان

اگر فکر کردین همونطور که معنی ماجان می شد مادرجان معنی آباجان هم می شه باباجان اشتباه کردین این اسم مادربزرگ هاتف علیمردانی بوده که روی هفتمین اثرش گذاشته.

هاتف علیمردانی بچه مستقلیه چون از سال ۸۸ که فیلمسازی رو شروع کرده تمام کاراشو خودش نوشته و کارگردانی کرده… علیمردانی از سال ۹۰ سالی یک فیلم ساخته ولی امسال فعلا ازش خبری نیست.

قصه فیلم آباجان رو به قول خود علیمردانی فقط برای فاطمه معتمدآریا نوشته در مورد مادری هستش که در سالهای جنگ زندگی می کنی و در تمام لحظات نگران و مراقب اطرافیانش هست، البته این خصلت اکثر مادراس… این فیلم پس از عرضه در سایت قرار داده خواهد شد.

لینک های دانلود
کیفیت 1080p حجم 1140 مگابایت
کیفیت 720p حجم 906 مگابایتنظرات
0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
Subscribe
Notify of
1 دیدگاه
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
View all comments
5 months ago

thank you so much for this awful internet site me and my household loved this content and brainstorm

ثبت شده در ستاد ساماندهي وبسايت هاي اينترنتي
دسته بندي فيلم و سريال
1
0
Would love your thoughts, please comment.x